PřírodníDoplňky.cz - nakupujte doma v pohodlí, nakupujte zdravě!

Nákupní košík

0,- Kč (0 položek) přihlásit zaregistrovat

O nás

Vítáme Vás v novém internetovém obchodě, který jsme pro Vás otevřeli.

Připravili jsme pro Vás bohatý sortiement přírodních produktů pro kvalitní a zdravý život, ale také pro krásu a příjemnou relaxaci.
Přírodní medicína jako doplněk klasické medicíny, nebo jako její alternativa, může často pomoci od akutních i chronických zdravotních problémů.
Nabízíme Vám zelené, černé, bílé a bylinné čaje, šťávu z aloe, rakytník, léčivé houby, zelené potraviny, vlákninu, přípravky Energy, léčivé tinktury, bylinky z Peru, rostlinné a léčivé oleje v bio kvalitě, masti, balzámy,vitamíny a zdravé pochoutky. Dále přípravky tradiční čínské a tibetské medicíny, a také produkty a výrobky Fair trade – spravedlivého obchodu - jehož cílem je zlepšení životních podmínek dosud vyloučených a znevýhodněných výrobců z rozvojových zemí - při výrobě nebyla zneužita dětská práce - byly dodrženy přísné předpisy ohledně kvality (například zákaz užívání zdraví škodlivých pesticidů podle WHO) i ohledně pracovního prostředí (jasně stanovená pracovní doba či používání ochranných pomůcek).

Exluzivně nabízíme přípravky s léčivými minerály Mrtvého moře firmy Zoar, která vstoupila na náš trh. Předností těchto výrobků je čistá přírodní síla, s vyloučením chemie. Jsou určeny pro všechny typy pleti a kůže, navíc jsou velmi vhodné pro osoby trpící lupénkou, akné nebo ekzémy. Mořské sole, bahenní masky, mýdla, krém na ruce a na obličej, peeling, krém na nohy, voda Mrtvého moře, šampony a sprchové gely, krém proti celulitidě, masážní oleje, léčebné sole pro ženy a opalovací oleje.
K dispozici jsou Vám speciální léčebné kůry, které Vám rádi zajistíme.
V případě zájmu nám můžete e-mailem či prostřednictvím kontaktního formuláře zaslat Váš dotaz - konzultujeme přímo se zástupci firmy i s odbornou kožní lékařkou, ke které je možné se též přímo objednat..

Jaké jsou výhody nákupu u nás?

  • kvalitní zboží za dobré ceny
  • u nás se nemusíte pro možnost nákupu registrovat
  • hladké vyřízení případného vrácení zboží/ reklamace (více obchodní podmínky)
  • nízké ceny přepravného (více obchodní podmínky)
  • samozřejmostí je neúčtování balného
  • při odběru zboží nad 2 000 Kč neplatíte přepravné
  • pro zákazníky možnost osobního odběru v centru Chrudimi

Sortiment i naše služby budeme dále rozšiřovat, aby jste Vy, naši zákazníci, byli spokojeni. Proto uvítáme Vaše podněty a případné požadavky na další zajímavé produkty, které jste v naší nabídce nenalezli.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni, že u nás budete rádi nakupovat, i se k nám rádi vracet.

Tým Přírodnídoplňky. cz
Zdraví je předpokladem všeho. Miloš Kopecký